۱۰دلیل برای انتخاب Kaspersky Endpoint Security 10

kaspersky2016

10دلیل برای انتخاب Kaspersky Endpoint Security 10

استفاده از تکنولوژی های جدید در کسب و کار های امروزی باعث شکل گیری رقابت و سرعت بخشیدن به انجام امور گردیده و به سودآوری آنها نیز کمک شایانی نموده است. اما این دگرگونی مسلما همراه با پذیرفتن ریسکهایی مانند ورود تعهدات گوناگون سایبری به داخل سازمان شما می باشد. در اینجا به بررسی 10 دلیل می پردازیم که محصول Kaspersky End point Security 8 را به یکی از پیشتازان محافظت از شبکه های بزرگ تبدیل کرده است:
1
محافظت برتر

کسپرسکی در محصول جدید خود استانداردهای جدیدی را به کار گرفته است. موتور اسکن بدافزارهای این محصول از محصولات دیگر سریعتر و موثرتر بوده و همچنین استفاده از فناوری های پیشرفته باعث حفاظت از شبکه شما میشود.

2
قدرت فناوری ابری

کمپانی کسپرسکی روزانه حدود ده ها میلیون نمونه بدافزار را از سوی مشتریان خود در سراسر دنیا دریافت می کند. این تبادل اطلاعات که از طریق شبکه کسپرسکی صورت می گیرد ما را در پاسخ دهی بی درنگ به تعهدات جدید کمک می کند. این تکنولوژی بلادرنگ مبتنی بر هوشمندی فناوری ابری برای حفاظت از شبکه های شما حتی قبل از انتشار یک بد افزار است.

3
کنترل جامع و انعطاف پذیر

داشتن ویژگیهای Appliance Start-Up ، Privilege Controls (کنترل دسترسی ) ، Device Control ( کنترل تجهیزات ) و فیلترینگ محتویات وب سایتها تنها شمار کمی از تواناییهای متمرکزی است که شما برای مدیریت همیشگی شبکه های خود نیاز دارید.

4
پشتیبانی بهینه از محیطهای مجازی

تکنولوژی بدون واسطه ( agent – less ) کسپرسکی ماشینهای مجازی را اتوماتیک در ساختار شبکه ها شناسایی می کند. بهره گیری از روش Load balancing این دست آورد را به همراه دارد که سیستم مجازی شما با بیشترین اندازه بهروری کار کند و از حملات ویروسها در امان باشد.

5
مدیریت متمرکز

Kaspersky Security Center مدیریت و کنترل امنیت شبکه ها را با ابزار مستقل مدیریتی انجام میدهد. فراهم آوردن امنیت فیزیکی و مجازی ، پشتیبانی از چندین سیستم عامل ، پلتفرم سخت افزاری و حتی تجهیزات قابل حمل (mobile device) همه از یک مرکز مدیریتی انجام می شود.

6
پشتیبانی از گسترده ترین دامنه سخت افزارها

محصول Kaspersky Endpoint Security دارای راه کارهای قابل انعطاف برای پیچیده ترین شبکه ها می باشد. شبکه شما از هر ترکیب سیستم عاملی مانند Lotus Notes/Domino , Android, Citrix, Exchange, Linux, Netware, Windows, Vmware, Mac, Symbian, Windows Mobile Blackberry استفاده کند ، کسپرسکی نیازهای امنیتی آن را پوشش خواهد داد.

7
پشتیبانی فنی و تخصصی

پشتیبانی فنی در کمپانی کسپرسکی به صورت داخلی انجام می شود و کمپانی دیگری در این امر دستی ندارد.هنگامی که شما با کسپرسکی برای پشتیبانی فنی تماس می گیرید مهندسان آموزش دیده و مقیم کمپانی پاسخ گوی شما هستند . پشتیبانی فنی کسپرسکی بدون هزینه سریع و در دسترس است.

8
ساختار نوآورانه

تمام محصولات کسپرسکی از آغاز به صورت یک نرم افزار مستقل طراحی و کدنویسی شده امند و هیچ فناوری دیگری در آن بکار نرفته که دست آورد آن این است که همه این محصولات در هماهنگی با یکدیگر کار می کنند که آنچه به دست می آید یک راهکار امنیتی با منابع سبکتر ، دقیق تر ، کارامدتر و آسانتر برای پیاده سازی است.

9
قابل اعتماد برای مدیران IT

کمپانی هایی مانند Juniper , Checkpoint, IBM, Microsoft و بیشتر از 130 کمپانی پیشتاز دنیای فناوری اطلاعات ، از کد محصولات کسپرسکی در محصولات خود استفاده می کنند.

10
رشد و گسترش کمپانی

پاسداری ار 40.000.000 نقطه پایانی ( Endpoint ) در جهان که در هر روز به شمار آنها 50.000 نیز افزایش دارد، نشان دهنده رشد سریع این محصول ضد بد افزار می باشد.